Takipsan Kimdir?

 
 

        Takipsan 2011 yılında İzmir’de faaliyetlerine başlamıştır. Önceleri RFID sektöründe Ar-Ge, inovasyon ve entegrasyon üzerinde çalışmalara ağırlık veren firma, daha sonra edindiği tecrübelerle yeni yazılımlar geliştirmeye başlamış ve ennihayetinde Türkiye’nin uluslararası çapta tanınan tek RFID donanım üreticisi olma başarısını yakalamıştır. Özellikle tekstilin can damarı 3 ana kulvarı temsil eden Üretici, Lojistikçi ve Perakandeci firmalara sağlamış olduğu RFID çözümleri ile önceliğini her zaman “servis ve müşteri memnuniyeti” olarak kabul eden Takipsan, bir çok değerli referans edinmiştir.

 
 
 
 
 
 

        Takipsan; İzmir’deki fabrikası ve Ar&Ge merkezi, İstanbul’daki ve Bangladeş’teki satış-pazarlama ofisleri ile tüm Türkiye ve Bangladeş’te hizmet vermekte, aynı zamanda tekstilin kalbi olan ülkelerdeki partnerleri vasıtasıyla çözümlerini yurtdışı pazarında sergilemektedir.

 
 

        Yaklaşık 25 kişilik genç ve dinamik ekibiyle Takipsan, yılların getirdiği tecrübe ve birikimin üzerine koyarak daha büyük başarılara yelken açmak için çalışmalarına devam etmektedir.

 
 
 

 

    Referanslarımız

 
 
3F Tekstil
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR