Ürün İade ve Değişim Koşulları

6502 Sayılı tüketici koruma kanunu kapsamında teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza gönderilecek ürünlerde, iade ve değişim sürecinin sorunsuz işleyebilmesi için ürünlerin kullanılmamış, zarar görmemiş, amacı dışında kullanılmamış olması gerekmektedir.

 

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün cayma hakkı kullanılması için teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde Web sitemize giriş yaparak Hesabım Bölümünden Siparişlerim sekmesinden Değişim - İade talebinde bulunmanız gerekmektedir. Talebinizin bize ulaşmasından sonra Müşteri temsilcimiz tarafından 2 iş günü içerisinde aranarak gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacak olup, Gönderinize özel değişim kargo kodu tarafınıza iletilecektir. Değişiklik yapılacak ürünler ile birlikte faturayı doldurup tek bir pakete koyarak, paketi iade kargo koduyla birlikte anlaşmalı olduğumuz kargoya teslim etmeniz gerekmektedir. İade Kargonuz bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu ürün ve ambalajda deformasyon yoksa, kontrol edilip 10 iş günü içerisinde havale ise belirtmiş olduğunuz iban numarasına, kredi kartı ile aldıysanız kart numaranıza iade edilecektir. İadeniz yapıldıktan sonra gönderilen sms ile iadenizin takibini yapabilirsiniz.

Değişim kargonuz bize ulaştıktan sonra değişim şartlarına uygunluğu kontrol edilip 5 iş günü içerisinde size ürününüz gönderilecektir. Ürününüz size gönderildikten sonra kargo firması tarafından gönderilen sms ile kargonuzun takibini yapabilirsiniz. Kapıda ödeme siparişlerde kapıda ödeme hizmet bedelinin iadesi yapılmayacaktır. İlk değişim sürecinde ürünü firmamıza ücretsiz gönderebilirsiniz, değişimi sağlanıp tarafınıza gönderilen kargo bedeli, firmamızın anlaşması üzerinden indirimli olarak ücretlendirilecektir. Daha sonrasında olacak tüm değişimlerde geliş, gidiş kargo ücreti müşteriye aittir. İade koşullarında yazan bütün koşulların sağlanmış olması değişimde de beklenmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR